Pracownik obsługi infolinii produktów bankowych

Umowa o pracę
Warszawa Mokotów
Dodane 1 tydzień dni temu

Doradca klienta

Dla Naszego Stałego Klienta z branży finansowej
poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik obsługi Iinfolinii produktów bankowych (Połączenia przychodzące)
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. TBIN01

Podstawowe zadania:
• odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
• odpowiadanie na zapytania oraz rozwiązywanie problemów Klientów,
• budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,
• dbanie o pozytywny wizerunek Banku.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się,
• umiejętność nawiązywania relacji z Klientem przez telefon,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie: atrakcyjna stawka godzinowa + wysoka premia,
• pełnopłatne szkolenie wstępne,
• ciekawą pracę w dynamicznej międzynarodowej firmie finansowej,
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju,
• System Benefitów (Nagroda roczna i Mikołajkowa , uczestnictwo w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, możliwość korzystania z samochodów Toyota na preferencyjnych warunkach)
• przyjazny zespół nastawiony na współpracę.

Chcemy podkreślić, że nie jest to projekt sprzedażowy i nie wymagamy znajomości technik sprzedaży.
Wynagrodzenie i pełny pakiet szkoleń otrzymuje się u nas już od pierwszego dnia szkolenia i współpracy.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).

Cechy oferty pracy

StanowiskoDoradca Klienta

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.