Pracownik Biurowy w Back Office

Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Wrocław
Opublikowano 3 miesiące temu

Dla Naszego Stałego Klienta z sektora bankowego
poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
1. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
2. Obsługa przechowywania i dystrybucji Kart Pojazdów:
3. Uzupełnianie dokumentów i danych w systemie
4. Aktualizacja danych kontaktowych klientów
5. Opisywanie faktur za pojazdy
6. Dystrybuowanie materiałów do wydań: rejestratorzy, oddziały, klienci

Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie,
– Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się,
– Zaangażowanie w wykonywana pracę

Oferujemy:
– Pracę na cały etat w firmie o uznanej pozycji na rynku,
– Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę,
– Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju,
– Dostep do Benefitów firmowych,
– Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie aplikacji – Ref. CFW05
CV na adres:
actionstaff(at)actionstaff.pl
lub
kp(at)actionstaff.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik biurowy

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.