Doradca Klienta

Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Warszawa Mokotów
Dodane 4 tygodnie dni temu

PRACOWNIKA BIUROWEGO DO

PRACY W CENTRALI BANKU

W WARSZAWIE

Dla naszego stałego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko

DORADCA KLIENTA – INFOLINIA PRZYCHODZĄCA BANKU

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne udzielanie informacji klientowi dotyczących jego zapytań
  • Obsługa zgłoszeń dotyczących wcześniej obsługiwanych klientów
  • Promowanie produktów bankowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zawarcia umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie 4000 zł + wysoka premia

CV z dopiskiem TBINF12 prosimy przesyłać na adres:

actionstaff(at)actionstaff.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoDoradca Klienta

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.