Leasing pracowniczy Wynajęcie pracowników tymczasowych jest idealnym rozwiązaniem w momencie gdy potrzebują Państwo osób do wykonania określonego zadania, nie chcąc przy tym tworzyć nowego etatu ani zawierać i rozliczać innego rodzaju umów, a stanowisko charakteryzuje się sporą rotacją zatrudnionych.  
Więcej ...
Praca tymczasowa   Czym jest zatrudnienia na zasadzie pracy tymczasowej? Pracownicy zatrudniani są przez Agencję Pracy Tymczasowej na mocy Ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych i kierowani do Pracodawcy Użytkownika, gdzie pod jego nadzorem wykonują określoną pracę. Agencja przejmuje wobec pracownika obowiązki pracodawcy związane z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz bieżącą administracją kadrowo-płacową. Koszt zatrudnienia pracownika etatowego bądź godzinowego kierowanego przez Agencję to składowa: wynagrodzenia pracownika brutto + koszty pracodawcy + marża (ustalana indywidualnie w zależności od zlecenia) + VAT.  
Więcej ...
Rekrutacja i selekcja   Przeprowadzamy rekrutację i selekcję kandydatów na stanowiska szeregowe oraz specjalistyczne a także menedżerskie średniego szczebla. Bierzemy odpowiedzialność za rekomendowanego pracownika, jednocześnie zobowiązując się, w przypadku jego rezygnacji z pracy przedstawimy kolejnych kandydatów na jego miejsce.
Więcej ...

Dla klientów

Start Dla klientów Dla pracowników Aktualności Kontakt O firmie
© Agencja Pracy Tymczasowe Action Staff - nr licencji 473/3
Drogi kliencie ! Już od ponad 10 lat świadczymy usługi z zakresu zatrudnienia personelu czasowego oraz zarządzania kontraktami pracowniczymi. Jesteśmy firmą profesjonalną i w pełni zorientowaną na potrzeby Klienta. Dzięki współpracy z nami zyskują Państwo: Wygodę, elastyczność oraz oszczędność czasu i pieniędzy! Specjalizujemy się w rekrutacji i wynajmie wszelkiego rodzaju pracowników biurowych, sekretarek, recepcjonistek, asystentek, operatorów call center, telemarketerów oraz innych pracowników wykonujących proste prace fizyczne. Zakres naszych usług:
Dla klientów